reczna.przemysl.pl
 START KLUB SPONSORZY   TERMINARZ / WYNIKI KADRA OLDBOYS   GALERIA VIDEO   Relacja LIVE ARCHIWUM

sezon 2013/2014 - I Liga
1. kolejka - 14.09.2013 - godz: 14:30
reczna.przemysl.pl
WKS Śląsk Wrocław
32 : 26
( 16 : 10 )
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Śląsk: Schodowski, Philippe - Krupa 2, Kryński 3, Płonka 3, Ścigaj 3, Baran 2, Koprowski 2, Jarowicz 2, Miszka 7, Nowak 6, Wróblewski 2, Herudziński.
Kary: 14 minut
AZS: Sar, Szczepaniec, Jarosz - Sikora 2, Misiewicz 3, Kostka 1, Wańkowicz 1, Dejnaka 1, Stołowski 2, Żak 5, Kroczek 6, Kubisztal 5, Kalinowski.
Kary: 6 minut

2. kolejka – 21.09.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
31 : 29
( 15 : 17 )
reczna.przemysl.pl
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
AZS: Szczepaniec, Sar, Jarosz - Sikora 4, Misiewicz 5, Kostka 5, Dejnaka 1, Stołowski 9, Błażkowski, Żak 1, Kalinowski, Kroczek 4, Kubisztal 2
Kary: 6 minut (Sikora, Misiewicz, Dejnaka - po 2 min.);
Ostrovia: Tarko, Filipiak - Galewski 12, Kierzek, Sobczak 1, Dycfeld, Wojciechowski, Górny 1, Filipiak, Czerwiński, Jedwabny 3, Jaszka 4, Dutkiewicz 5, Bielec 3
Kary: 8 minut (Galewski, Kierzek, Jaszka, Bielec - po 2 min.)

3. kolejka - 28.09.2013 sobota - godz: 17:30
reczna.przemysl.pl
AZS UŁ PŁ Łodź
29 : 37
[ 14 : 14 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Anilana: Bartczak, Chmurski - Misiak, Janczak, Wypych 4, Wawrzyniak Damian 5, Jakubiec, Helman 6/0, Rutkowski Piotr 1 (2/1), Surosz 9, Wawrzyniak Tomasz 2/1, Witkowski 2.
Kary: 4 min. (Wawrzyniak - 4 min.)
AZS: Sar, Szczepaniec, Jarosz - Sikora 1, Misiewicz 6 (3/4), Kostka 6, Wańkowicz, Dejnaka, Stołowski 11, Żak 1, Kalinowski, Kroczek 3, Kubisztal 9.
Kary: 8 min. (Misiewicz, Dejnaka - po 2 min., Sikora - 4 min.)

4. kolejka – 05.10.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
33 : 20
[ 17 : 10 ]
reczna.przemysl.pl
SPR Tarnów
AZS: Szczepaniec, Jarosz, Sar, Nehrebecki - Dziatkiewicz 1, Sikora 8, Misiewicz 3, Kostka, Wańkowicz 1, Dejnaka 2, Stołowski 7, Błażkowski, Żak 4, Kalinowski, Kroczek 4, Maciej Kubisztal 3
Kary: 10 minut (Żak, Kubisztal, Błażkowski - po 2 min., Kroczek - 4 min.)
SPR: Nowak, Barnaś, Ciochoń - Niemiec 1, Dutka 2, Waligura 1, Szatko 6, Jewuła 2, Basiak 1, Dariusz Kubisztal 4, Satriyo, Barnaś, Gabiga 1, Kowalik 2, Sokół
Kary: 6 minut (Szatko, Kowalik, Sokół - po 2 min.)

5. kolejka – 12.10.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
ŚKPR Świdnica
29 : 42
[ 17 : 18 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
ŚKPR: Pawlak, Gątko, Bajkiewicz - Piędziak 10, Jarosz 4, K. Rogaczewski 4, W. Makowiejew 3, Rzepecki 2, P. Rogaczewski 2, Misiejuk 1, S. Makowiejew 1, Chaber 1, Brygier 1, Węcek, Bieżyński, Motylewski
Kary: 18 minut
AZS: Szczepaniec, Sar, Jarosz – Sikora 8, Kroczek 8, Kubisztal 7, Stołowski 6, Kostka 2, Wańkowicz 2, Żak 2, Dziatkiewicz 1, Dejnaka, Kalinowski
Kary: 6 minut

6. kolejka – 19.10.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
31 : 28
[ 13 : 10 ]
reczna.przemysl.pl
GKS Olimpia Piekary Śląskie
AZS: Szczepaniec, Jarosz, Sar - Sikora 3, Misiewicz 8, Kostka 2, Wańkowicz 1, Denjaka, Stołowski 8. Błażkowski 1, Żak 1, Kalinowski, Kroczek 3, Kubisztal 4
Kary: 2 minuty
Olimpia: Kicki, Kowalczyk - Ogórek 1, Kurełek 2, Smolin 3, Kurzawa 1, Chojniak, Włoka 13, Cieniek 1, Rosoł, Danysz 1, Tatz 1, Kempys 5
Kary: 4 minuty

7. kolejka – 26.10.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
Viret CMC Zawiercie
33 : 30
[ 20 : 13 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
KS Viret: Kot, Kruk - Kapral 3, I. Zagała, S. Zagała 3, Pakulski 7, Kijowski 5, Szymański, Kąpa 2, Komalski 2, Biernacki 6, Makaruk 5.
Kary: 4 minuty
AZS: Szczepaniec, Sar, Jarosz - Sikora 3, Misiewicz 5, Kostka 3, Wańkowicz 1, Dejnaka 1, Stołowski 12, Żak, Kalinowski, Jarosz 1, Kroczek 3, Kubisztal 1.
Kary: 10 minut.

8. kolejka – 10.11.2013 niedziela - godz: 15:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS UMCS Lublin
24 : 31
[ 13 : 16 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
AZS UMCS: Gajecki, Kiciak - Chilimoniuk, Tytus, Afanasiev 7, Jurek 3, Lewtak 5, Kłoda, Goral 1, Brodziak, Jabłoński 1, Gawda 7
Kary: 12 minut (Gajecki, Jurek, Kłoda, Goral, Jabłoński, Gawda - po 2 min.)
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 4, Kostka 1, Dejnaka 1, Stołowski 4, Błażkowski, Żak 4, Kalinowski, Kroczek 9, Kubisztal 8
Kary: 8 minut (Dejnaka, Żak, Kroczek, Kubisztal - po 2 min.)

Puchar Polski – 13.11.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
34 : 26
[ 14 : 14 ]
reczna.przemysl.pl
SPR Tarnów
AZS: Szczepaniec, Nehrebecki, Sar, Jarosz - Dziatkiewicz 4, Misiewicz 8, Kostka 1, Wańkowicz 2, Dejnaka, Stołowski 1, Błażkowski, Hataś 4, Żak 5, Kalinowski 1, Kroczek 7, Kubisztal 1
Kary: 2 minuty (Dejnaka - 2 min.)
SPR: Barnaś, Ciochoń - Niemiec 2, Waligóra, Szatko 7, Jewuła 1, Basiak 4, Satyrio, Kubisztal 2. Gabiga 2, Kowalik 6, Wajda, Sokół, Jękot 2
Kary: 6 minut (Jękot - 4 min., Gabiga - 2 min.)

9. kolejka – 16.11.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
24 : 36
[ 13 : 15 ]
reczna.przemysl.pl
MSPR Siódemka Legnica
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 1, Kostka 2, Dejnaka 2, Stołowski 8, Błażkowski 1, Hataś, Żak 4, Kalinowski, Kroczek 1, Kubisztal 5
Siódemka: Mazur, Buchcic - Szuszkiewicz 3, Adamski 10, Siekaniec, Jan Czuwara 7, Wojciech Czuwara 1, Orzłowski, Piwko 1, Beńko 1, Wita 1, Kozłowski 5, Wojkowski 6
Kary: AZS - 2 minuty (Piotr Żak - 2 min.), Siódemka - 10 minut (Paweł Orzłowski - 6. min; Jan Czuwara, Wojciech Czuwara - 2 min.).

2 etap - PUCHAR POLSKI – 20.11.2013 środa - godz: 19:30
reczna.przemysl.pl
KU AZS UMCS Lublin
30 : 32
[ 12 : 15 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl

10. kolejka – 23.11.2013 - godz: 17:00
reczna.przemysl.pl
KSSPR Końskie
37 : 29
[ 18 : 11 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
KSSPR: Ratuszniak, Witkowski - Dankowski 6, Matyjasik 6 (2/2), Napierała 5 (3/4), Smołuch 4, Sękowski 4, Bodasiński 4, Maleszak 3, Bąk 2, Dobrowolski 1, Gmerek 1, Smołuch 1, Grabarczyk, Kołodziej, Janus.
AZS: Sar, Jarosz - Stołowski 10 (1/2), Kroczek 7, Misiewicz 4 (1/2), Żak 3, Kostka 2, Dejnaka 2, Kubisztal 1, Kalinowski.
Kary: KSSPR - 8 minut (Krzysztof Słonicki - 4 min., Bartosz Sękowski i Tomasz Bodasiński po 2 min.); AZS - 6 minut (Piotr Żak - 4 min., Paweł Sar - 2 min.).Czerwona kartka: Paweł Stołowski - (57. min - brutalny faul).

11. kolejka – 30.11.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
38 : 28
[ 14 : 16 ]
reczna.przemysl.pl
SPR Zagłębie Sosnowiec
AZS: Sar, Jarosz - Dziatkiewicz 1, Misiewcz 4, Kostka 5, Wańkowicz 1, Dejnaka 2, Stołowski 12, Błażkowski, Hataś 1, Żak 6, Kroczek 4, Kubisztal 2
Kary: 8 minut (Misiewicz - 6 min.; Stołowski - 2 min.)
SPR: Nakwaski, Orłowski - Bąk 1, Szeląg 1, Sieczka 1, Milewski 1, Giza 1, Mentel 2, Maj, Kulka 2, Strużyna 11, Michalak 1, Fidyt 5, Szlęzak 2
Kary: 12 minut (Szeląg - 6 min; Mentel, Maj, Kulka - 2 min.)

12. kolejka – 07.12.2013 (sobota) - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
MKS Kalisz
29 : 29
[ 12 : 16 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
MKS: Trojański, Potocki - Bożek 8, Kuśmierczyk 6, Krzywda 5, Fugiel 5, Klara 3/1, Nowakowski 1, Gomółka 1, Celek, Salamon, Sieg, Kobusiński.
Kary: 2 min. (Tomasz Klara – 2 minuty)
AZS: Sar - Kubisztal 8, Kroczek 7, Stołowski 6, Kostka 2, Dejnaka 2, Żak 2, Misiewicz 1, Kalinowski 1, Hataś.
Kary: 6 min. (Piotr Żak – 6 minut)

13. kolejka – 14.12.2013 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
28 : 31
[ 15 : 18 ]
reczna.przemysl.pl
UKS Olimp Grodków
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 1, Kostka 7, Wańkowicz, Dejnaka 3, Stołowski 6, Hataś, Żak 5, Kroczek 2, Kubisztal 4
Kary AZS - 14 minut (Kubisztal, Żak - 4 min.; Kroczek, Dejnaka, Misiewicz - 2 min.)
Olimp: Fiodor, Wasilewicz - Górny 1, Żubrowski 4, Chmiel 7, Marcin Biernat 1, Roman Smoliński 1, Tomasz Biernat 4, Paweł Biernat, Bujak 4, Ogorzelec, Piech 9
Kary Olimp - 14 minut (Żubrowski, Piech - 4 min.; Bujak, Tomasz Biernat, Paweł Biernat - 2 min.)


RUNDA 2

1/8 finału PUCHARU POLSKI – 12.01.2014 niedziela - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
24 : 35
[ 11 : 17 ]
reczna.przemysl.pl
MMTS Kwidzyn
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 4, Kostka 3, Wańkowicz, Dejnaka 2, Stołowski 2, Błażkowski, Hataś 1, Żak, Kalinowski, Kroczek 8, Kubisztal 4
MMTS: Kiepulski, Szczecina - Jędrzejewski 2, Genda 1, Zadura 3, Sadowski 1, Klinger 10, Szczepański 4, Nogowski 5, Seroka 3, Łangowski 3, Daszek 3
Kary: AZS - 4 minuty, MMTS - 16 minut

14. kolejka – 19.01.2014 niedziela godz: 15:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
23 : 34
[ 12 : 15 ]
reczna.przemysl.pl
WKS Śląsk Wrocław
AZS: Sar, Jarosz, Misiewicz 3, Kostka 2, Wańkowicz, Dejnaka 3, Błażkowski, Hataś,Kalinowski, Kroczek 10, Kubisztal 5
Śląsk: Krupa 1, Płonka 2, Herudziński, Baran 1, Koprowski 2, Nowak 3, Jarowicz 6, Wróblewski 4, Kryński, Philippe, Schodowski, Ścigaj 10, Miszka 5

15. kolejka - 25.01.2014 sobota - godz: 17:00
reczna.przemysl.pl
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
32 : 28
[ 15 : 12 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Ostrovia: Tarko, Adamczyk, Filipiak - Galewski 7, Jedwabny 7, Bielec 4, Dutkiewicz 4, Wojciechowski 4, Czerwiński 3, Dycfeld 2, Stempniak 1, Kierzek, Sobczak, Śliwiński, Górny, Pernak.
Kary: 8 minut
AZS: Jarosz, Sar - Misiewicz 7, Kroczek 6, Kubisztal 6, Hataś 3, Dejnaka 2, Błażkowski 2, Dziatkiewicz 2, Kostka, Wańkowicz
Kary: 6 minut

16. kolejka – 01.02.2014 sobota godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
31 : 20
[ 17 : 9 ]
reczna.przemysl.pl
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS: Sar, Jarosz – Dziatkiewicz, Misiewicz 7, Kostka 3, Wańkowicz 1, Dejnaka 3, Błażkowski 2, Hataś 5, Kalinowski, Kroczek 6, Kubisztal 3, Żak
Kary: 12 minut
Anilana: Bartczak, Chmurski – Misiak, Jańczyk 1, Wypych, Jakubiec 2, Walczak, Helman, Rutkowski 7, Surosz 6, Wawrzyniak 2, Pałasiak 2, Witkowski
Kary: 12 minut

17. kolejka – 08.02.2014 sobota - godz: 17:00
reczna.przemysl.pl
SPR Tarnów
41 : 29
[ 22 : 12 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
SPR: Nowak, Barnaś, Szostak - Szatko 9, Dutka 5, Basiak 5, Grzesik 5, Kowalik 5, Kubisztal D. 3, Gabiga 3, Niemiec 2, Jewuła 2, Wajda 2, Waligóra, Satriyo, Jękot
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 6, Kubisztal M. 6, Hataś 6, Dejnaka 4, Kostka 3, Kroczek 3, Błażkowski 1, Kalinowski, Dziatkiewicz

18. kolejka – 15.02.2014 godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
30 : 30
[ 20 : 16 ]
reczna.przemysl.pl
ŚKPR Świdnica
AZS: Sar, Jarosz - Misiewicz 5, Kostka 1, Dejnaka 3, Błażkowski 1, Hataś 6, Kalinowski, Kroczek 4, Kubisztal 5, Żak 5
ŚKPR: Bajkiewicz, Potocki - Misiejuk 3, Więcek 2, Pędziak 2, Władysław Makowiejew 5, Chaber, Kamil Rogaczewski 11, Motylewski, Stanisław Makowiejew 4, Brygier 2, Patryk Rogaczewski, Dębowczyk 1
Kary: AZS: 8 min. ŚKPR: 6 min.

19. kolejka – 22.02.2014 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
GKS Olimpia Piekary Śląskie
29 : 26
[ 15 : 15 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Olimpia: Kowalczyk, Zemelka - Ogórek 1, Kurełek 2, Parzonka, Smolin 4, Kurzawa 7, Włoka 3, Chromy 4, Cieniek 3, Rosół 1, Danysz 4, Tatz.
Kary: 12 min.
AZS: Jarosz, Sar - Misiewicz 5, Kostka 6, Dejnaka 5, Hataś 1, Żak 3, Kalinowski, Kroczek 5, Kubisztal 1.
Kary: 6 min.

20. kolejka – 01.03.2014 godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
23 : 34
[ 8 : 17 ]
reczna.przemysl.pl
Viret CMC Zawiercie
AZS: Sar, Jarosz – Dziatkiewicz 1, Misiewicz 3, Kostka 4, Wańkowicz 1, Dejnaka 1, Błażkowski 1, Hataś, Żak 3, Kalinowski, Władyczak 1, Kroczek 4, Kubisztal 4
Kary: 6 minut
Viret: Kot, Kruk – Kapral 4, Zagała I., Zagała S. 5, Pakulski 7, Kijowski 4, Szymański 2, Barczyk, Kąpa 1, Komalski 3, Biernacki 1, Kowalski, Makaruk 7
Kary: 14 minut

21. kolejka – 08.03.2014 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
28 : 22
[ 16 : 8 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS UMCS Lublin
AZS: Jarosz, Sar - Dziatkiewicz 1, Misiewicz 2, Kostka 3, Wańkowicz 2, Dejnaka, Błażkowski 1, Hataś 2, Żak 4, Kalinowski, Władyczak 1, Kroczek 4, Kubisztal 8
AZS UMCS: Świerszcz - Graboś 1, Kowalik 8, Lewtak 4, Kłoda, Brodziak 3, Dziemiach 2, Prajzner 2, Frycz
Kary: AZS: 4 minuty (Błażkowski, Żak - 2 min.)
AZS UMCS: 8 minut (Kowalik - 4 min., Lewtak, Brodziak - 2 min.)

22. kolejka – 22.03.2014 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
MSPR Siódemka Legnica
37 : 24
[ 21 : 9 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Siódemka: Mazur 1 - Szuszkiewicz 6, Adamski 4, Antosik 3, Siekaniec, G. Wyszogrodzki 1, J. Czuwara 3, W. Czuwara 3, Orzłowski, Piwko 3, Beńko 3, Wita 2, Skiba 2, Kozłowski 4, Wojkowski 2.
Kary: 10 min.
AZS: Szczepaniec, Sar, Jarosz - Misiewicz 6, Kostka 3, Kubisztal 9, Dejnaka 2, Kalinowski 1, Żak 1, Kroczek 2, Dziatkiewicz, Wankowicz, Hataś, Władyczak.
Kary: 4 min.

23. kolejka – 29.03.2014 sobota - godz: 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
21 : 32
[ 12 : 18 ]
reczna.przemysl.pl
KSSPR Końskie
AZS: Sar, Jarosz, Szczepaniec - Misiewicz 6, Kostka 2, Wańkowicz, Dejnaka 2, Błażkowski 1, Żak 3, Kalinowski, Kroczek 4, Kubisztal 3
KSSPR: Witkowski, Ratuszniak - Dobrowolski 1, Michał Bąk 1, Grabarczyk 1, Sękowski 2, Gmerek 1, Matyjasik 4, Słonicki 1, Bodasiński 4, Maleszak 4, Arkadiusz Bąk 3, Iskra 8, Dankowski 2, Kołodziej
Kary:
AZS - 0 minut
KSSPR - 12 minut (Sękowski - 4 min., Grabarczyk, Słonicki, Arkadiusz Bąk - 2 min.)

24. kolejka – 13.04.2014 niedziela - godz: 14:00
reczna.przemysl.pl
SPR Zagłębie Sosnowiec
27 : 38
[ 16 : 19 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
SPR: Wnuk, Nakwaski - Kalisz, Sieczka 2, Przybyła 3, Mentel 3, Kozłowski 1, Kulka 7, Krzepkowski, Strużyna 1, Michalak 1, Fidyt 6, Jankowski 3, Borowiec, Bąk, Orłowski
AZS: Szczepaniec, Sar, Jarosz 1 - Dziatkiewicz, Kostka 2, Wańkowicz 1, Dejnaka 5, Hataś 5, Żak 10, Władyczak, Kroczek 9, Kubisztal 5

25. kolejka – 26.04.2014 sobota 18:00
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
31 : 36
[ 10 : 17 ]
reczna.przemysl.pl
MKS Kalisz
AZS: Sar, Jarosz, Szczepaniec - Misiewicz 1, Kostka 1, Wańkowicz 2, Dejnaka 4, Błażkowski 1, Hataś 3, Kalinowski, Władyczak, Kroczek 9, Kubisztal 10
MKS: Krekora, Trojański - Krzywda 4, Celek 1, Klara 2, Bożek 2, Salamon, Fugiel 2, Sieg 4, Kuśmierczyk 7, Krupa 1, Gomółka 4, Frankowski, Tomczak 7, Adamski 2
Kary: AZS - 8 minut, MKS - 8 minut

26. kolejka – 29.04.2014 wtorek
reczna.przemysl.pl
UKS Olimp Grodków
29 : 25
[ 14 : 14 ]
reczna.przemysl.pl
KU AZS KN Przemyśl
Olimp: Olichwer, Fiodor, Wasilewicz - T. Biernat 8, Gradowski 5, Dziurgot 4, M. Biernat 4, Żubrowski 2, Smoliński 2, Ogorzelec 2, Bujak 1, Zych 1, Górny, Kolanko, P. Biernat, Urban
Kary: 8 minut
AZS: Szczepaniec, Jarosz, Sar - Kubisztal 8, Kroczek 6, Misiewicz 5, Kostka 3, Dejnaka 2, Hataś 1, Wańkowicz
Kary: 4 minuty


NASTĘPNY MECZ
13/14-09-2014 sobota - godz: 17:00

reczna.przemysl.pl

MKS Kalisz
Vs.
reczna.przemysl.pl

KU AZS KN
Przemyśl


OSTATNI MECZ
29-04-2014 wtorek - godz: 17:30

reczna.przemysl.pl

UKS Olimp Grodków
29 : 25
(14 : 14)

reczna.przemysl.pl

KU AZS KN
Przemyśl


TABELA - I LIGA
Lp. Klub Pkt
1. WKS Śląsk Wrocław 51
2. KSSPR Końskie 40
3. MSPR Siódemka Miedź Legnica 38
4. VIRET CMC Zawiercie 37
5. MKS Kalisz 34
6. GKS Olimpia Piekary Śląskie 33
7. UKS Olimp Grodków 26
8. AZS Przemyśl 22
9. SPR Tarnów 20
10. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20
11. ŚKPR Świdnica 19
12. SPR Zagłębie Sosnowiec 11
13. Anilana PŁ UŁ 10
14. AZS UMCS Lublin 3

STRZELCY
Zawodnik Bramki
Mateusz Kroczek 133
Maciej Kubisztal 132
Damian Misiewicz 107
Paweł Stołowski 101
Maurycy Kostka 71
Piotr Żak 67
Tomasz Dejnaka 53
Mateusz Sikora 29
Łukasz Hataś 33
Jakub Wańkowicz 14
Krzysztof Błażkowski 12
Radosław Dziatkiewicz 8
Michał Władyczak 2
Łukasz Kalinowski 2
Filip Jarosz 1








SPONSORZY







































Newsów: 561  Odwiedzin od 23.03.2009r.: 1448734    1 User online realizacja: prokris.com